Laptopowe FAQ 0
Laptopowe FAQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Czy naklejki na laptopa z DecoPrint.pl są odporne na zarysowania i wodę? 

 • Tak. Naklejki są wykonane z folii, dzięki czemu są w pełni odporne na wodę. Naklejka jest też zabezpieczona laminatem ochronnym, który chroni druk przed porysowanie, ale chroni też dodatkowo przeciw blaknięciu

2. Jak mogę aplikować/nakleić naklejkę na laptopa zakupioną w DecoPrint.pl?

 • Na pewno nie na tzw "mokro". Przyklejając naszą naklejkę na laptopa nie ma konieczności zalewania pokrywy wodą z płynem do naczyć. Folia 3M, którą stosujemy posiada specjalny klej kanalikowy, który ułatwia naklejanie bez pęcherzy powietrza i klei mocniej dopiero po około 15-20 minutach. Masz zatem czas, aby naklejkę dobrze wypozycjonować, w razie potrzeby  delikatnie odkleić, przymierzyć, nakleić ponownie. A jak to zrobić ? Najlepiej na krótszym boku odkleić 2-3 cm kawałek papieru podkładowego i zagiąć go. Następnie przyłożyć naklejkę do krawędzi laptopa, dopasować, delikatnie przykleić, sprawdzając czy drugi koniec naklejki też jest odpowiednio dopasowany, czy np nie wystaje poza pokrywę laptopa. Jeśli wszystko pasuje idealnie, dociśnij lepiej przyklejony fragment naklejki i zacznij jedną ręką powoli odciągać papier podkładowy. Drugą ręką za pomocą np miękkiej szmatki, ruchami góra-dół dociskaj naklejkę, odprowadzając ewentualne pęcherzyki powietrza poza naklejkę. Powtarzaj ruchy aż do przyklejenia całej naklejki. Jeśli Twój laptop posiada większe zaokrąglenia, aby dopasować na nich lepiej naklejkę, możesz bardzo delikatnie podgrzać folię suszarką do włosów. Folia staje się wtedy bardziej miękka i plastyczna.

3. Czy DecoPrint.pl oferuje personalizowane naklejki na laptopa?

 • Tak. Jeśli masz swoją grafikę lub zdjęcie, z którego chcesz stworzyć naklejkę, możesz załadować je do swojego zamówienia. Oferujemy naklejki na Macbooka z własną grafiką jak również naklejki na pozostałe modele innych producentów. W przypadku naklejek na Macbooka, do wyboru są modele z listy, a w przypadku pozostałych producentów, musisz wpisać w zamówieniu wymiary pokrywy laptopa

4. Jak długo trwa dostawa naklejek na laptopa z DecoPrint.pl?

 • Zazwyczaj produkcja naklejki trwa około 2-3 dni robocze. Do tego należy doliczyć 1 dzień roboczy na doręczenie.

5. Czy naklejki na laptopa z DecoPrint.pl mogą być łatwo usunięte bez pozostawiania śladów?

 • Tak, ponieważ folia którą stosujemy posiada w pełni usuwalny klej, który po odklejeniu naklejki nie pozostawia śladów kleju na obudowie. Nie niszczy również obudowy przy odklejaniu.

 6. Jak mogę zadbać o naklejki na laptopa od DecoPrint.pl, aby służyły dłużej?

 • Nie musisz robić nic szczególnego. Naklejka trzyma się mocno, rogi się nie zadzierają, a laminat ochronny, którym pokryta jest naklejka zapewnia jej nawet kilkuletnią ochronę. Nasi klienci często do nas wracają po kilku latach po nową naklejkę i piszą, że poprzednia była nie do zdarcia, jednak znudził im się motyw i chcą go wymienić :)

7. Czy DecoPrint.pl oferuje zniżki przy zamówieniach hurtowych naklejek na laptopa?

 • Tak, przy większych zamówieniach, np dla firm, oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe. Jeśli potrzebujesz więcej naklejek, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@decoprint.pl

8. Jakie są wymiary standardowej naklejki na laptopa dostępnej w DecoPrint.pl?

 • Nie ma czegoś takiego, jak standardowe wymiary naklejki na laptopa. Każdy model, nawet posiadając tą samą wielkość matrycy, posiada inne wymiary pokrywy Przekątna matrycy to coś innego, niż wymiary pokrywy laptopa. Dlatego przy zamówieniu należy podać dokładną wysokość i szerokość pokrywy, podaną w cm lub mm

9. Jakie materiały są używane do produkcji naklejek na laptopa w DecoPrint.pl?

 • Do produkcji naszych naklejek stosujemy wysokokiej jakości wylewaną folię i laminat, renomowanej firmy 3M. Folia posiada w pełni usuwalny klej kanalikowy.

10. Czy DecoPrint.pl oferuje naklejki na laptopa kompatybilne z wszystkimi markami i modelami laptopów?

 • Na rynku jest zbyt dużo modeli laptopów, zatem niemożliwe jest, abyśmy mieli rzeczywiste wymiary pokrywy każdego z nich. Wymiary fabryczne ze stron producenta często oznaczają wymiary całkowite laptopa, co niekoniecznie odpowiada wymiarom samej pokrywy, która może być minimalnie mniejsza. Dlatego przy produkcji, opieramy się na wymiarach podanych przez klienta. Posiadamy jedynie wymiary do wybranych laptopów Apple MacBook.

11. Czy mogę zwrócić zakupioną naklejkę na laptopa ?

 • Zwrotowi podlegają wyłącznie naklejki na MacBooka z grafikami z naszej kolekcji. Naklejki z przesłanymi grafikami nie podlegają zwrotowi. Zwrotowi nie podlegają również naklejki wykonywane na wymiar podany przez kupującego.

12. Jakie są wymagania odnośnie grafiki do naklejki na laptopa z własnym projektem w DecoPrint.pl?

 • Głównym wymogiem jest rozdzielczość. Minimalna wymagana rozdzielczość wynosi 1600x1200 pikseli. Akceptujemy pliki w formacie jpg, png, pdf, tiff, eps

13. Czy naklejki na laptopa z DecoPrint.pl mogą być używane na innych powierzchniach niż laptopy?

 • Oczywiście, naklejki mogą być naklejane na plastik, szkło, metal, płytę moeblową i każdą inną gładką powierzchnię.

14. Czy naklejki na laptopa z DecoPrint.pl są odporne na wysokie temperatury?

 • Tak. Folia którą stosujemy do produkcji naklejek, jest również stosowana do oklejania samochodów, a one nagrzewają się (zwłaszcza w słońcu) do dużo wyższych temperatur

15. Czy naklejki są bezpieczne dla urządzenia ?

 • Oczywiście. Nie wpływają w żaden sposób negatywnie na wentylację urzadzenia, czy też nie powodują jego przegrzewania.

16. Czy naklejki na laptopa z DecoPrint.pl mogą być ponownie używane po ich zdjęciu?

 • Niestety nie. Naklejki po odklejeniu mogą się rozerwać i zdeformować. Wyjątkiem jest sytuacja przy pierwszym naklejaniu naklejki, zanim klej zacznie mocniej "chwytać" wtedy masz około 15-20 minut aby delikatnie odkleić naklejkę i spróbować nakleić ją ponownie.

17. Czy przy zamawianiu wystarczy podać model laptopa, albo przekątną matrycy ?

 • Niestety nie, jest to informacja niewystarczająca. Na rynku jest zbyt dużo modeli laptopów, zatem niemożliwe jest, abyśmy mieli rzeczywiste wymiary pokrywy każdego z nich. Wymiary fabryczne ze stron producenta często oznaczają wymiary całkowite laptopa, co niekoniecznie odpowiada wymiarom samej pokrywy, która może być minimalnie mniejsza. Dlatego przy produkcji, opieramy się na wymiarach podanych przez klienta. Posiadamy jedynie wymiary do wybranych laptopów Apple MacBook.

18. Czy między laminatem matowym a błyszczącym jest jakaś różnica ?

 • Wyłącznie wizualna. Laminat błyszczący posiada wysoki połysk, natomiast matowy nie posiada połysku. 

19. Czy mogę zamówić naklejkę z wycięciem na logo lub zawiasy ?

 • Tak, ale musisz nam dostarczyć rysunek z precyzyjnie rozrysowanymi wymiarami. Rysunek może być choćby na kartce papieru. Ważne aby wymiary były dokładne. Zrób zdjęcie rysunku i wyślij go mailem, dopisując numer swojeg zamówienia. Za wykonanie takich wycięć nie płacisz nic więcej.

20. Czy mogę zamówić naklejkę na miejsca wokół klawiatury i touchpada ?

 • Tak, ale musisz nam dostarczyć rysunek z precyzyjnie rozrysowanymi wymiarami. Rysunek może być choćby na kartce papieru. Ważne aby wymiary były dokładne. Zrób zdjęcie rysunku i wyślij go mailem. Cena dla takich naklejek jest ustalana indywidualnie.

 21. Czy folia na której są drukowane naklejki jest biała, czy przezroczysta ?

 • W ofercie posiadamy naklejki zarówno na białej folii, jak i przezroczystej. W przypadku naklejek przezroczystych każdorazowo w tytule jest napisane "przezroczysta". Każda inna naklejka, nieposiadająca tego sformułowania w nazwie, jest naklejką drukowaną na białej folii.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl